Jakie gadżety warto kupić spodziewając się dziecka

huśtawka dla niemowlątŁóżeczko, wózek, wanienka, przewijak — to standardy wyprawki dla niemowlaka. Wiadomo — musi ono gdzieś spać, w czymś jeździć, być kąpane i przebierane. Oprócz tego jest jeszcze parę przedmiotów, które warto umieścić na swojej liście wyprawkowej.

Większe przedmioty, które przydają się przy dziecku

Jednym z takich gadżetów, które bardzo często przydają się przy dziecku, jest huśtawka niemowlęca. Taka huśtawka dla niemowląt to coś w rodzaju posłania, czy fotelika, które wprawiane jest w ruch. Dziecko może w niej spać lub odpoczywać. Dla niektórych niemowląt jest to jedyne miejsce, w którym chcą zasnąć — może okazać się być prawdziwym wybawieniem.
Drugi z takich przedmiotów to chusta do noszenia dziecka — zastępuje ona częściowo wózek. Przydaje się przy ząbkowaniu i chorobach — dziecko czując bliskość rodzica łatwiej zasypia, nawet jeśli coś mu dolega.

Drobiazgi, które warto mieć

Wśród drobniejszych przedmiotów, w które warto zaopatrzyć się spodziewając się dziecka, można wymienić termometr, aspirator do nosa oraz inhalator. U maluchów nawet drobne przeziębienie powoduje sporo nieprzyjemnych objawów. Warto więc móc ulżyć maluchowi, bez podawania lekarstw. Aspirator do nosa pozwoli szybko usunąć wydzielinę udrażniając nosek dziecka. Inhalator to niesamowite urządzenie, które pozwala pozbyć się objawów choroby górnych dróg oddechowych w kilka dni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcesoria dla dziecka i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.